Consultation for RussiaConsultation for Russia, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Russia; Türkiye’ de bulunan Rusya Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Rusya vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Rusya temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Rusya Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Rusya Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Rusya temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Rusya seyahatin de bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Rusya vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Russia web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Russia web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Russia web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for Russia‘ a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

Consultation for Russia

 

Consultation for Russia